AS03W4J0565T5E
MFR.Part #
AS03W4J0565T5E
JLCPCB Part #
C966163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS