0402WGJ0392TCE
MFR.Part #
0402WGJ0392TCE
JLCPCB Part #
C11925
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS