AS05W2J051JT5E
MFR.Part #
AS05W2J051JT5E
JLCPCB Part #
C966108
Description
-55℃~+155℃ 150V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS