AS0707J0120T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS0707J0120T5E
JLCPCB Part #
C966024
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS