TC0225B2202TCC
MFR.Part #
TC0225B2202TCC
JLCPCB Part #
C27341013
Description
22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS