CQ07W2F5603T5E
MFR.Part #
CQ07W2F5603T5E
JLCPCB Part #
C2771410
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560kΩ ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS