AS0707J0181T5E
MFR.Part #
AS0707J0181T5E
JLCPCB Part #
C966019
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS