0805W8F1331T5E
MFR.Part #
0805W8F1331T5E
JLCPCB Part #
C17382
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS