NQ02WGF5100TCE
MFR.Part #
NQ02WGF5100TCE
JLCPCB Part #
C965251
Description
-55℃~+155℃ 100V 510Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS