PS122WF130JT4E
MFR.Part #
PS122WF130JT4E
JLCPCB Part #
C2793842
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS