TC0550B3001T5E
MFR.Part #
TC0550B3001T5E
JLCPCB Part #
C141886
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS