NQ06W4F150JT5E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NQ06W4F150JT5E
- JLCPCB Part #
- C965059
- Package
- 1206
- Description
- -55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS