E91F401VNT102MC50U
MFR.Part #
E91F401VNT102MC50U
JLCPCB Part #
C3722921
Package
Plugin,D50xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 25mm 3.9A@120Hz 400V 5000hrs@105℃ 50mm 52.5mm ±20% Plugin,D50xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS