RX07Y5V332M61CBXB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
RX07Y5V332M61CBXB
JLCPCB Part #
C5139228
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 250V 3.3nF Y2 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS