URA2415YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
URA2415YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C20598653
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 11.7mm 15V 2 220uF 25.4mm 25.4mm 300kHz 333mA、333mA 36V 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overheat protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS