URB4812YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
URB4812YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C20598647
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.67A 100mVp-p 12V 18V~72V 20W 220uF 300kHz 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS