SMBJ26CA-T
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SMBJ26CA-T
JLCPCB Part #
C5121764
Package
SMB
Description
14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS