PTT233H65M5BA40
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
PTT233H65M5BA40
JLCPCB Part #
C49318064
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+125℃ 100nA 20V 22A@8/20us 400W@8/20us 5V 65pF 6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS