SZMMSZ2V4T1G
MFR.Part #
SZMMSZ2V4T1G
JLCPCB Part #
C894635
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.28V~2.52V 2.4V 500mW 50uA@1V SOD-123 Zener Diodes ROHS