SZMM3Z3V9ST1G
MFR.Part #
SZMM3Z3V9ST1G
JLCPCB Part #
C894531
Description
1 Independent 3.89V~4.16V 3.9V 300mW 3uA@1V 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS