SZMM3Z3V3ST1G
MFR.Part #
SZMM3Z3V3ST1G
JLCPCB Part #
C894529
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 3.32V~3.53V 3.3V 300mW 5uA@1V 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS