FQI1P50TU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQI1P50TU
JLCPCB Part #
C3278172
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5A 10.5Ω@10V 14nC@10V 350pF 500V 50pF 5V 63W 8pF P-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS