RFD14N05
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RFD14N05
JLCPCB Part #
C3288526
Package
IPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 14A 185pF 40nC@20V 48W 4V 50V 50pF 570pF N-Channel IPAK MOSFETs ROHS