NVMFWS015N10MCLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVMFWS015N10MCLT1G
JLCPCB Part #
C900497
Package
DFN-5(5.9x4.9)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.338nF 1.5V 100V 47.1A 59.5W 9.7mΩ@10V 9nC@4.5V 9pF DFN-5(5.9x4.9) MOSFETs ROHS