NVHL095N65S3F
MFR.Part #
NVHL095N65S3F
JLCPCB Part #
C3290721
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 272W 3.02nF 36A 5V 650V 66nC@10V 7pF 95mΩ@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS