NVH082N65S3F
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVH082N65S3F
JLCPCB Part #
C3281070
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 3.41nF 40A 50W 5V 650V 81nC@10V 82mΩ@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS