NTS12100MFST3G
MFR.Part #
NTS12100MFST3G
JLCPCB Part #
C893898
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 100V 12A 14.5uA@100V 630mV@12A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS