NCP305LSQ35T1G
MFR.Part #
NCP305LSQ35T1G
JLCPCB Part #
C892403
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃ 1 3.5V 60us 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS