NTP125N02R
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTP125N02R
JLCPCB Part #
C3290238
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.67nF 113.6W 125A 24V 28nC@4.5V 2V 3.44nF 6.2mΩ@4.5V 640pF N-Channel TO-220 MOSFETs