NTMYS011N04CTWG
MFR.Part #
NTMYS011N04CTWG
JLCPCB Part #
C894066
Package
LFPAK-4(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11pF 3.5V 40V 420pF 7.9nC@10V LFPAK-4(5x6) MOSFETs ROHS