74F534SC
MFR.Part #
74F534SC
JLCPCB Part #
C3826638
Package
SOIC-20
Description
0℃~+70℃ 1 100MHz 24mA 3mA 4.5V~5.5V 74F Series 8 8.5ns@5V,50pF 86mA D-Type Rising Edge SOIC-20 Flip Flops ROHS