NTHL095N65S3H
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTHL095N65S3H
JLCPCB Part #
C2902085
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.833nF 20W 30A 4V 522pF 58nC@10V 650V 95mΩ@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS