NRVTSA4100ET3G
MFR.Part #
NRVTSA4100ET3G
JLCPCB Part #
C516104
Package
SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 150A 4A 680mV@4A 9uA@100V SMA Schottky Diodes ROHS