NRVTS2H60ESFT1G
MFR.Part #
NRVTS2H60ESFT1G
JLCPCB Part #
C604299
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 12uA@60V 2A 50A 60V 650mV@2A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS