FCH47N60N
MFR.Part #
FCH47N60N
JLCPCB Part #
C330158
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 151nC@10V 270pF 368W 47A 4V 4pF 6.7nF 600V 62mΩ@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS