NDPL100N10BG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NDPL100N10BG
JLCPCB Part #
C3280588
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.25nF 100A 100V 2.1W 2.95nF 20pF 35nC@10V 4V 8.7mΩ@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS