ESD9X3.3ST5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ESD9X3.3ST5G
JLCPCB Part #
C130456
Package
SOD-923
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 10.4V 102W@8/20us 2.5uA 3.3V 5V 80pF 9.8A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS