NCV7357D13R2G
MFR.Part #
NCV7357D13R2G
JLCPCB Part #
C603987
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1.3mA 4.75V~5.25V 55mA 5Mbps CAN FD Transceiver SOIC-8 CAN Transceivers ROHS