NCP1256BSN100T1G
MFR.Part #
NCP1256BSN100T1G
JLCPCB Part #
C603532
Package
TSOP-6-1.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 65kHz~100kHz 8.3V~30V Flyback TSOP-6-1.5mm DC-DC Converters ROHS