NCP4624DSN33T1G
MFR.Part #
NCP4624DSN33T1G
JLCPCB Part #
C97599
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 11V 150mA 18dB@(1kHz) 2uA 3.3V 610mV@(150mA) Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS