NCP1077ABP100G
MFR.Part #
NCP1077ABP100G
JLCPCB Part #
C603464
Package
DIP-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 6.5V~20V 68% 700V Flyback Isolation DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS