NC7SZ05M5X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NC7SZ05M5X
JLCPCB Part #
C457624
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1 1.65V~5.5V 2uA 32mA 4.3ns@5V,50pF 7SZ Series SOT-23-5 Inverters ROHS