MM5Z8V2T5G
MFR.Part #
MM5Z8V2T5G
JLCPCB Part #
C896286
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 160Ω 500mW 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V SOD-523 Zener Diodes ROHS