MM5Z2V4T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM5Z2V4T5G
JLCPCB Part #
C896266
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 2.2V~2.6V 2.4V 500mW 50uA@1V SOD-523 Zener Diodes ROHS