MM3Z9V1B
MFR.Part #
MM3Z9V1B
JLCPCB Part #
C556424
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 14Ω 200mW 450nA@6V 8.92V~9.28V 9.1V 94Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS