MC74F534ML1
MFR.Part #
MC74F534ML1
Description
0℃~+70℃ 1 24mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 6.5ns@5V,50pF 70MHz 74F Series 8 D-Type Rising Edge Tri-State - Flip Flops ROHS