MC74F533M
MFR.Part #
MC74F533M
JLCPCB Part #
C4989347
Package
SOIC-20
Description
0℃~+70℃ 24mA 2ns 3mA 3ns 4.4ns 4.5V~5.5V 74F 8 D Latch Tri-State SOIC-20 Latches ROHS