MC74F534M
MFR.Part #
MC74F534M
Description
0℃~+70℃ 1 10ns@5V,50pF 24mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 70MHz 74F Series 8 D-Type Rising Edge Tri-State - Flip Flops ROHS