MBRF30L60CTG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBRF30L60CTG
JLCPCB Part #
C897033
Package
TO-220FP
Description
1 Pair Common Cathode 137uA@60V 15A 60V 750mV@30A TO-220FP Schottky Diodes ROHS