MBRAF3200T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBRAF3200T3G
JLCPCB Part #
C480683
Package
SMA-FL
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100A 1mA@200V 200V 3A 840mV@3A SMA-FL Schottky Diodes ROHS